Zasady zakupu


PŁATNOŚCI

Możecie Państwo wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

1. Przelew bezpośrednio na nasze konto bankowe (w tytule płatności prosimy o podanie numeru zamówienia). Dane do przelewu:
PrettyMaternity Joanna Charchut
ul. Banderii 4/151
01-164 Warszawa
Raiffeisen Bank Polska S.A.
85 1750 0012 0000 0000 2000 5793

2. Płatność za pośrednictwem systemu Dotpay kartą kredytową lub przelewem z większości polskich banków.

3. Płatność za pobraniem, opcja ta jest dostępna zarówno przy przesyłce kurierskiej jak i Pocztą Polską. Przy odbiorze przesyłki zostaną Państwo poproszeni przez kuriera lub listonosza o uregulowanie płatności gotówką.


DOSTAWA

Wszystkie produkty sprzedawane na stronie PrettyMaternity.pl posiadamy w magazynie. W momencie złożenia zamówienia dany produkt jest rezerwowany. Zamówienie wysyłane jest następnego dnia roboczego od daty otrzymania potwierdzenia dokonania płatności.

Gwarantujemy darmową dostawę wszystkich zamówień opłaconych z góry, niezależnie od ich wartości (paczka priorytetowa Poczta Polska).  Przy zamówieniach powyżej 300 zł oferujemy wysyłkę kurierem gratis. Przesyłki za pobraniem są zawsze dodatkowo płatne.

Zamówienia przesyłane kurierem dotrą do Państwa w ciągu 24 godzin od daty nadania, przesyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej (paczka priorytetowa) w ciągu 2-3 dni roboczych od daty nadania.

Cennik dostawy

zamówienie do 300 złzamówienie powyżej 300zł
Poczta Polska(przelew/Dotpay)GRATISGRATIS
Poczta Polska (za pobraniem)15 zł15 zł
Kurier (przelew/Dotpay)15 złGRATIS
Kurier (za pobraniem)25 zł25 zł


ZAMÓWIENIA ZAGRANICZNE

Koszt wysyłki zamówienia za granicę ustalany jest każdorazowo indywidualnie, po wcześniejszym kontakcie w Właścicielem Sklepu drogą mailową: kontakt@prettymaternity.pl lub telefoniczną +48 502 427 907.


WYMIANA I ZWROTY

Jeśli okaże się, że rozmiar zakupionego produktu jest nieodpowiedni lub nie spełnia on Twoich oczekiwań masz możliwość wymiany lub zwrotu nieużywanego towaru w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Prosimy o dołączenie oryginałów dokumentów zakupu i formularza zwrotu.

W przypadku wymiany prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy w celu zarezerwowania właściwego rozmiaru.

Wymiana towaru odbywa się w sposób bezgotówkowy. W przypadku zwrotu otrzymasz pełną cenę zwróconego produktu, wykazaną na dokumencie zakupu oraz koszt dostawy. W obu przypadkach klient pokrywa koszt odesłania towaru.

W ramach serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.