O nas

Witam serdecznie w sklepie PrettyMaternity!

Mam na imię Joanna, jestem mamą Basi, Uli i Benka oraz gorącą zwolenniczką jak najdłuższego karmienia piersią. Podczas ciąży z pierwszą córką miałam problem z kupnem fajnych ubrań ciążowych a potem ubrań, które pozwoliłyby mi bez skrępowania i wygodnie karmić piersią zarówno na co dzień jak i podczas uroczystości chociażby takich jak chrzciny. I wtedy narodził się pomysł na sklep z dobrej jakości, modną i wygodną odzieżą ciążową oraz bluzkami i sukienkami które ułatwiają dyskretne karmienie piersią.

Podjęłam współpracę z kilkoma producentami i tak powstało PrettyMaternity: unikalna na polskim rynku propozycja dla kobiet w ciąży ceniących wysoką jakość i nowoczesny styl, pragnących wyglądać modnie i atrakcyjnie podczas tych wyjątkowych dziewięciu miesięcy! Na bieżąco staram się śledzić nowości i ciekawe propozycje pojawiające się na rynku. Chcemy aby każda przyszła mama wyglądała pięknie w ciąży! A potem mogła swobodnie wszędzie karmić bez skrępowania swoje dzieciątko.

Oferujemy ubrania i bieliznę ciążową oraz do karmienia renomowanych europejskich firm takich jak: Esprit, Mama Licous, Noppies i Anita. Wszystkie nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość materiałów, nowoczesne fasony i wygodny krój. Dokonujemy starannego wyboru z kolekcji poszczególnych firm, aby stworzyć niepowtarzalną i pełną ofertę, w której każda przyszła mama oraz mama karmiąca znajdzie coś dla siebie i na każdą okazję.

Postawiliśmy na dobrą jakość gdyż odzież ciążowa jest używana bardzo intensywnie i aby ubrania wyglądały dobrze i utrzymywały swój fason do końca ciąży, muszą być wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Pamiętaj że wiele z oferowanych przez nas ubrań nie musisz porzucać wraz z końcem ciąży! Są one zaprojektowane tak, aby mogły być z powodzeniem noszone również po urodzeniu maleństwa.

Pozdrawiam i zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą, mam nadzieję że znajdziesz coś dla siebie!

Joanna Charchut

W ramach serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.